Шнекова пара

Підприємство налагодило випуск найпопулярніших шнекових пар для штукатурних станцій та бетононасосів для заливки підлог. Шнекова пара виготовлена з якісних матеріалів за унікальною технологією. Внутрішня частина статора виготовлена із міцної, еластичної гумової суміші, яка продовжує термін експлуатації шнекової пари, крім того, виробнику ТОВ «НВО «СЗГТВ» вдалося зробити найкращу цінову пропозицію без шкоди якості. Шнекові пари нашого виробництва на 10-15% дешевші від середньої ринкової ціни і не поступаються імпортним аналогамє. 

Принцип роботи шнекової пари
Шнекова пара складається з ротора (гвинта) та статора (гумової обойми в металевому корпусі), усередині якого обертається ротор. Ротор дуже щільно прилягає до внутрішніх стін статора, що забезпечує високий робочий тиск шнекової пари до 40 бар. При обертанні ротора він рухається як по колу, а й уперед – назад. У порожнину шнекової пари, що відкривається, надходить розчин і відбувається його рух у бік розчинного рукава. При обертанні ротора в статорі розчин рухається спіралеподібним каналом статора. Таким чином, відбувається перекачування суміші. 
Центри обертання спіралей, як статора, так і ротора, зміщені на величину ексцентриситету, що дозволяє створити пару тертя, в якій при обертанні ротора всередині статора створюються замкнуті герметичні порожнини вздовж всієї осі обертання. Продуктивність шнекової пари залежить від обсягу замкнутої порожнини та кількості обертів ротора, а тиск у шнеку залежить від кількості ступенів, кількості замкнутих порожнин у насосі та напруги зміщення між ротором та статором. Для шнекових пар, що застосовуються у будівництві, перша латинська літера – це зовнішній діаметр корпусу статора: А = 40мм, B = 51мм, С = 59мм, D = 90 мм, R = 114 мм, T = 125 мм. Друга цифра – величина ексцентриситету, що більше цифра, то більше вписувалося обсяг подачі, третя цифра означає число щаблів, тобто. кількість замкнутих порожнин на одиницю довжини шнекової пари

Пояснимо на прикладі пари D6-3:
      • Літера D означає діаметр статора
      • Цифра 6 позначає ексцентриситет ротора мм. Чим більша цифра, тим більший обсяг подачі.
      • Цифра 3 означає кількість ступенів стиснення (тиск зростає на 10 бар на кожний ступінь).  

Призначення шнекової пари Шнекова пара є насосним пристроєм, що забезпечує рух розчину до місця використання. Ресурс шнекової пари залежить від наступних факторів: кількості обертів, виду та якості розчину, висоти та дальності подачі, діаметра рукава та якості гумової суміші. Шнековий насос працює з гіпсовими, цементно-піщаними, цементно-вапняними, клейовими, самовирівнювальними та шпаклювальними складами. Залежно від завдань та якості матеріалу встановлюються різні шнекові пари.